Поддержать bitcoin-ом:

16gW7zamGuK4WXiUQk5s542wu1YwyWFLh6


Облако тегов
×

Марина и Сергей Дяченко — Магам можна все [uk]

Магам можна все

Автор:
Назва: Магам можна все
Мова: украинский
Книга російською: Магам можно всё
Рiк: 2001
Теги: становлення героя
ISBN: 978-966-03-4476-1

Анотація до книги «Магам можна все»:
Уявіть, шановний читачу, що людина, ось, наприклад, ви – це такий собі будиночок із безліччю кімнат, у яких живуть їх мешканці. І ось комусь – сторонньому, в усякому разі, не вам, спадає на думку – а що буде, якщо відселити деяких мешканців, навіть не питаючи власника будинку? Що буде, якщо препарувати душу людини?… Таємничий Препаратор почав свою справу. Разом з ним почав діяти і Хорт зі Табор – вроджений маг. Магам, як відомо, можна все, особливо коли в мага є Кореневе Заклинання Кари, проти якого безсилий будь-хто. Але… Але справа навіть не в тому, що його супротивник теж маг, він дуже могутній і вже мільйон років удосконалює свою магічну майстерність. Справа в тому, що… Спочатку був «Варан», потім «Мідний король», а зараз – «Магам можна все». Видавництво «Фоліо» презентує: третя книжка українською найпопулярніших майстрів фентезі Марини та Сергія Дяченків – це те, що варто читати.

Завантажити fb2.zip, 569 Кб Читати книгу онлайн


Премії:
2001: Звёздный Мост // Лучший роман

Номінації:
2002: Сигма-Ф // Крупная форма, романы
2002: Бронзовая Улитка // Крупная форма
2002: Интерпресскон // Крупная форма (роман)
2008: РосКон // Премия премийМеламори 21.04.2013 21:41
Подведем итоги:
- в библиотеке будут и далее публиковаться книги на разных языках, когда их процент будет хоть сколько-нибудь значительным, мы создадим соответствующие разделы.
- националистические и антинационалистические разговоры хоть и представляют некоторый интерес, не относятся ни к книге, ни к библиотеке, потому далее вестись на этой странице не будут.
- Книга прекрасная, перевод вполне адекватный, без специфических, свойственных западноукраинскому наречию, слов и оборотов. Хороший, литературный украинский язык.

Комментарии запрещены